У міській гімназії відремонтували малий спортивний зал

Замінені вікна, двері, оновлена підлога, стіни і стеля, якісне освітлення — все це  у малому спортивному залі міської ЗОШ і-ІІІ ступенів № 3-гімназія. Відтепер учні молодших класів зможуть займатися уроками фізичної культури у відокремленому  затишному спортзалі. Втім, така ідилія у школі була не завжди, тривалий час приміщення спортзалу стояло зачиненим, адже було не придатним до використання.

Відрадно, що ситуація із оновленням приміщень освітніх навчальних закладів громади поступово змінюється на краще. Місцева влада  приділяє значну увагу дітям і щороку на освіту виділяються значні кошти. Так, на капітальний ремонт малого спортивного залу Шполянської міської ЗОШ № 3-гімназії із міського бюджету спрямували понад 93 тис. грн, і окремо, на заміну вікон у ньому —  близько 50 тис. грн.

Очільник міської громади, Сергій Кравченко, який особистим прикладом пропагує здоровий спосіб життя вважає, що невід’ємною складовою розвитку освіти ОТГ є підтримка і покращення умов навчання у сфері фізичної підготовки учнів.  Адже це позитивно впливає на здоров’я малечі, розумові здібності, загартовує силу і дух.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту