Про проведення Всесвітнього дня прибирання «World Cleaup Day» у 2019 році

Інформуємо, що громадська організація «Міжнародний молодіжний рух «Скул рісайклінг ворлд» до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» ініціює проведення 21 вересня 2019 року акції з прибирання зелених зон та їх благоустрою (умови проведення заходу у додатку 1).

Враховуючи важливість екологічного виховання дітей та молоді, актуальність долучення їх до охорони довкілля і дбайливого ставлення до навколишнього середовища, просимо повідомити про умови проведення та участі у зазначеній акції керівників закладів загальної середньої освіти, а також учнів 5-11 класів, їхніх батьків.

 

«Міжнародний молодіжний рух «School, Recycling World» закликає учнівську молодь до активної участі у всесвітньому дні прибирання «World Cleanup Day»

 

21 вересня 2019 року о 10.00 відбудеться Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», мільйони учасників в 160 країнах об’єднають свої зусилля по вирішенню однієї з найбільш важливих проблем навколишнього середовища – проблеми неправильного поводження з відходами. Акція розпочнеться в Новій Зеландії, пройде через 24 часові пояси і завершиться через 36 годин на Гавайських островах. Центральна локація в Україні 2019 року акції « Всесвітній день прибирання» – Труханів острів (м. Київ).

До участі запрошуються учні 5-11 класів, працівники загальноосвітніх навчальних закладів України та їх родини. В рамках заходу рекомендується проведення прибирань територій, зелених зон з залученням працівників, учнів, батьків та локальних громад, робити фото до та після заходу, фіксувати кількість зібраного сміття в кілограмах та % відправленої на перероблення вторинної сировини знайденої під час прибирання. Проводити заходи благоустрою територій та інформаційно-просвітницькі кампанії, квести, флеш-моби, виставки в межах школи та локальної громади «World Cleanup Day».

«Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» стане своєрідним будильником для всього світу» – підкреслює президент міжнародного молодіжного руху «School, Recycling World», член міжнародного організаційного комітету «World Cleanup Day» Юлія Мархель. «Кожен з нас чув, що проблема з відходами є однією з найбільших проблем у сучасному світі, але ж легко повернутись до цього факту спиною і помилково подумати, що це мене не стосується. Важливо усвідомити, що, щоб очистити природу від величезної кількості сміття, що її покриває, досить всього лише 5% населення в кожному куточку планети та декілька годин спільних зусиль. Сформуємо національну культуру чистоти та особливого ставлення до навколишнього середовища разом!».

Щоб долучитись до акції та виграти подарунки заповніть онлайн форму https://docs.google.com/…/1AaTpRBCTTgrfAGJ22Cbeb6GqTJN…/edit до 25 вересня 2019 року. Важливо подавати інформацію про всі заходи, які будуть реалізовані в рамках акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», реалізовані до 21 вересня 2019 року включно.

Серед загальноосвітніх закладів учасників проекту, які візьмуть активну участь та заповнять онлайн форму 28 вересня 2019 року о 12.00 в прямій трансляції на сторінці https://www.facebook.com/Schoolrecyclingworld. буде оголошено 5 переможців, серед яких буде розіграно 25 крісло-мішків та смачні подарунки.

«Акція під назвою World Cleanup Day – це масштабний привід, щоб привернути увагу людей до проблеми забруднення навколишнього середовища та навчити кожного робити внесок у поліпшення глобальної екологічної ситуації. Минулого року до акції долучилися школярі, жителі міст та сіл, корпоративні учасники, власники бізнесів, представники влади та президенти, і це дало результат – міста стали чистіші, а думки людей – екологічні. Тому ми знову робимо заклик до об’єднання та конкретних cпільних дій – 21 вересня о 10.00» – Людмила Осипчук, президентка ГО Let’s do it Ukraine.

Запрошуємо Вас підтримати Світ у прагненні до чистої екологічної планети – організувати або вийти на прибирання з максимальним сортуванням відходів 21.09 2019 року, та поширити результати на сайтах та в соціальних мережах з хештегами #worldcleanupday #lestdoitukraine #letsdoitworld #schoolrecycling

Організатор Всесвітнього дня прибирання в Україні всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом Let’s Do It! World, за підтримки: Кабінету міністрів України. Організатор активностей для учнівської молоді Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» за підтримки компанії PepsiCo Україна.

 

Деталі на сайтах: www.lestdoitukraine.org www.worldcleanupday.org

Та в соціальних мережах: https://www.facebook.com/Schoolrecyclingworld

 

Поділитись:
Перейти до вмісту