Футболісти розіграли «Кубок мера» на День міста

Найпершими святкувати День міста почали шанувальники футболу. Зранку на міському стадіоні КЗ «Шпола Арена» зібралися спортивні команди аби у футбольному турнірі розіграти головний приз — «Кубок мера».
Футбольний турнір є вже традиційною грою у День міста, адже місцева влада приділяє значну увагу розвитку спорту і пропагує його майже на всіх святкових масових заходах. Міський голова, Сергій Кравченко особистим прикладом заохочує жителів громади до повноцінного, здорового способу життя і є гравцем складу ФК «Скотареве».
Цьогоріч поборотися за «Кубок мера» взялися чотири команди:
– Веселий Кут
– Сигнаївка
– Лебедин
– ФК “Скотареве”
За результатами жеребкування ФК “Скотареве” зіграли з командою Сигнаївки. Скотарівці здобувши перемогу у грі з рахунком 2:0 отримали право грати у фіналі за перше місце.
Другу гру зіграли команди Веселого Кута та Лебедина. По закінченню основного ігрового часу рахунок вийшов на нечію — 1:1, та після проведення серії пенальтій — перемогу здобула команда Веселого Кута і ввійшла до фіналу.
У фінальній частині футбольного турніру змагалися команди ФК «Скотареве» та Веселого Кута. Матчі були цікавими, запеклими і емоційними. Та все ж першість отримала команда ФК «Скотареве» і виборола головний приз — «Кубок мера». Далі місця футбольних команд розташувались наступним чином — ІІІ місце виборола команда Сигнаївки та ІІ місце — команда Веселого Кута.
Вітаємо, без винятку, всіх футболістів із отриманими винагородами. Кожен викладав свої сили на здобуття перемоги! І кожен, хто працює над собою, рано чи пізно, обов’язково прийде до неї! А радувати цікавою і професійною грою футбольних шанувальників — це і є головна перемога!
Поділитись:
Перейти до вмісту