Шановні шполяни та жителі громади! Трагічна звістка зі Сходу!

Вчора, 4 жовтня 2019 року внаслідок ворожого обстрілу на одній із передових позицій під Мар’їнкою загинув житель міста Шполи, старший солдат Олег Володимирович Ремінний.

Олег Ремінний народився 10 грудня 1985 року. У 2017 році заключив контракт із ЗСУ, був призваний механіком-водієм розвідувальної роти 1 окремої танкової Сіверської бригади, і з перших днів, разом з бригадою, боронив кордони країни на Донбасі.

         Прохання до керівників всіх установ, підприємств та організацій приспустити державні прапори та позначити їх чорною стрічкою, а також  обмежити розважальні заходи.

Ми повинні пам’ятати за що гинуть наші герої, захищаючи рідну країну від ворога. Ми повинні знати,  що наш спокій тут, завдяки мужнім воїнам, які оберігають нас там — в зоні ООС.

Шполянська міська рада об’єднаної територіальної громади на чолі із міським головою Сергієм Кравченком висловлює щирі співчуття рідним, близьким та друзям загиблого солдата. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи…

Герої не вмирають…

Вічна їм пам’ять…

Поділитись:
Перейти до вмісту