Відбулась 44-та позачергова сесія міської ради

Вчора депутати Шполянської міської об’єднаної громади плідно попрацювали, адже  на 44-му позачерговому засіданні сесії народні обранці розглянули та затвердили 16 рішень загального характеру та 54 земельних питання.

Розгляд проектів рішень розпочався із внесення змін до бюджету міської ОТГ на 2019 рік. Як і зазвичай, депутати погодили виділення коштів на важливі сфери розвитку об’єднаної громади,  запропоновані міським головою Сергієм Кравченком та підтримані бюджетною комісією.  Значну фінансову підтримку в першу чергу отримають комунальні підприємства, далі освіта, молодіжна політика і громадські проекти. Крім того, із міського бюджету виділили субвенції до районного бюджету на утримання Центральної районної лікарні та закупівлю інсуліну.  Відшкодують кошти й місцевому перевізнику за пільгове перевезення жителів громади.

На КП «Благоустрій» виділили 891 тис. грн. Лише на оплату праці працівникам піде понад 470 тис. грн. Заготівлю протиожеледної суміші – 190 тис. грн та лампи вуличного освітлення – 50 тис. грн, спецодяг комунальникам – 60 тис. грн. У виділену суму також входить поточний ремонт пам’ятника ліквідаторам ЧАЕС- 20 тис. грн і послуги стороннім організаціям (винаймання спеціальних технічних засобів для обрізки дерев тощо) – 100 тис. грн. На заробітну плату працівникам КП «Комунальник» виділили 900 тис. грн. та 42 тис. грн на ремонт технічних транспортних засобів.

Вкотре за схвальним рішенням депутатів міської ОТГ до районного бюджету перерахують кошти на виплату заробітних плат медпрацівникам Шполянської ЦРЛ – 500 тис. грн, а також 580 800 грн на закупівлю спеціального препарату інсуліну  страждаючим  на цукровий діабет громадянам.

Під час засіданні сесії виділили кошти на підтримку молоді Шполянської ОТГ – 25 тис. грн. Незабаром приміщення молодіжного простору (Молодіжної ради) облаштують оргтехнікою  та меблями. Також за фінансової підтримки бюджету ОТГ (18500 грн) стартує громадський проекту під назвою «БББЗ – Безкоштовний безпечний батарейковий збір» (ГО «За розвиток Шполянщини»), який також допоможе реалізовувати Молодіжна рада.

Близько 300 тис. грн виділили на підтримку освіти. Важливі витрати на придбання постільної білизни, подушок, матраців для дошкільних груп у школах с. Лебедин – 100 тис. грн, придбання телевізора у ЗОШ № 1 с. Лебедин – 12632 грн та 60 тис. грн заклали на капітальний ремонт дошкільних освітніх закладів. Крім того, за кошти міського бюджету проведуть реконструкцію газопроводів  установ громади – 31 тис. грн і 30 тис. грн виділили на стерилізацію безпритульних тварин.

Поділитись:
Перейти до вмісту