Дорогі захисники України! Шановні жителі громади!

14 жовтня українці відзначають одразу три свята – День захисника України, День Покрови Пресвятої Богородиці і День Українського козацтва, адже століттями українські воїни вважали Покрову своєю захисницею від ворогів.

Цього дня  кожен із нас віддає данину шани й поваги тим, хто в лиху годину війни мужньо боронив і  боронить зараз українську землю. Згадуємо і бережемо світлу пам’ять тих, хто віддав своє життя у боротьбі за мир, спокій та незалежність нашої держави.  Схиляємо перед героями голови…  Вчимося у них любити Україну.

Сьогодні захисники України – сучасні герої, завдяки яким Україна є і буде. Ми єдині в своїй історії, нескорені в спільній біді, що прийшла до нашого порогу. Для українських захисників кожна хвилина на передовій – безжальний поєдинок правди із брехнею, ворожою агресією, болем втрат і відчаєм, який здатен руйнувати навіть дуже міцні серця.

Та справжні воїни стоять наперекір випробуванням. Адже за їх спинами залишаються рідні міста та найдорожчі люди. Це боротьба тих, хто залишає за собою право називатися патріотами, нащадками славного козацького роду і цілої країни, яка подих за подихом молиться за своїх героїв.

Бажаю всім  щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання. Нехай Покрова оберігає та огортає від лихого. Хай Вона живить надію та зміцнює силу духу. А дні, проведені далеко від дому та найрідніших, зміняться на омріяне мирне життя.

Дякую українським воїнам всіх поколінь за мужність, віру і патріотизм!!!

Слава Україні!

Слава Героям!

 

З повагою,

міський голова Шполянської міської ОТГ, Сергій Кравченко

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту