У Кримківській школі встановили твердопаливні котли

Освітньому закладу, в якому навчаються діти села Кримки, Шполянської ОТГ  майже 60 років. Приміщення такої давнини, як правило, будувались на пічному опаленні із облаштованими грубами біля класних кабінетів. За цей довгий час ніхто не намагався переобладнати систему опалення на більш альтернативну, замінивши груби твердопаливними котлами.

        З приєднанням  села Кримки до міської громади місцева влада активно почала вирішувати болюче питання — провести повну реконструкцію системи опалення з встановленням твердопаливного  котла в Кримківському НВК І-ІІ ступенів.

  • Це єдине село Шполянського району, в якому сільська школа залишилась на пічному опаленні. У приміщенні дуже часто стояв запах чадного газу, що неприпустимо для навчального закладу. Температурний режим не відповідав необхідним нормам. Тому, приймаючи на баланс об’єднаної громади цю школу поставили собі за мету з часом замінити грубки на водяне опалення, залучивши до вирішення проблеми фахівців і спеціалістів. розповів міський голова Сергій Кравченко.

       Тепер шкільна котельна переобладнана, має два встановлених котли на твердому паливі «Kronos Unik-New35». У всіх класних кімнатах, коридорах, санвузлах, їдальні тощо шкільного приміщення прокладені трубопроводи, встановлені сучасні батареї.

        Як зазначив директор школи, Анатолій Сторчак, пробний запуск переобладнаної системи опалення відбувся вчора.  Ще потрібно виконати  ремонтні роботи  у кабінетах, учительській і привести заклад освіти у належний  косметичний стан.

        Наявність твердопаливних котлів  – гарантія, що у Кримківській школі таки буде тепло. Відтак більше школярам і вчителям не доведеться сидіти під час уроків у верхньому одязі.  Загальна вартість переобладнання котельні складає понад 300 тис. грн коштів, виділених із бюджету громади.

Поділитись:
Перейти до вмісту