Увіковічнили пам’ять загиблого героя у селі Скотареве

Сьогодні, 18 жовтня 2019 року, урочисто відкрили  меморіальну дошку  молодшому сержанту Збройних сил України, учаснику російсько-української війни, Івану Носачу. Дошку встановили на фасаді Скотарівського НВК І-ІІ ступенів, де навчався загиблий герой.

 

Іван Носач,  1974 року народився у селі Скотареве на Шполянщині.

       Під час російської збройної агресії проти України проходив службу за мобілізацією, у подальшому підписав контракт, брав участь в антитерористичній операції, зокрема на Маріупольському напрямку у Приазов’ї.

       Молодший сержант, снайпер, командир відділення 9-го окремого мотопіхотного батальйону «Вінниця» 59-ї окремої мотопіхотної бригади.

      Загинув 27 липня 2017 року близько 8:00 поблизу села Водяне у Приазов’ї, — під час обстрілу, від кулі ворожого снайпера дістав поранення, що не сумісне з життям.

       Похований 29 липня  року на кладовищі села Скотареве.

Залишились брат, дружина Катерина Олександрівна та двоє дітей, — донька Альона, 2001 р.н., і син Олександр, 2004 р.н.

        Сьогодні вшанувати пам’ять загиблого воїна зібралися біля його рідної школи — дружина, син, друзі, ветерани ООС/АТО, односельчани, вчителі, волонтери, а також  керівництво громади — міський голова, Сергій Кравченко та староста села Скотареве, Андрій Запісецький.

  • У нашому селі всі можуть розповісти, якою трудолюбивою, веселою, доброю та майстровою людиною був Іван Петрович. Він завжди буде прикладом для всіх нас. Меморіальна дошка нагадуватиме  наступним поколінням про героїчний вчинок  земляка, а пам’ять про героя завжди житиме у серцях людей!, – сказав староста Скотареве.

         Відкрив меморіальну дошку рідний брат загиблого Івана Носача — Олександр Носач. Освячення провів священнослужитель православної церкви України, ієрей (капелан) Ігор Лозіцький.

         Нагадаємо, що це вже друга меморіальна дошка,  яка розміщена на фасаді Скотарівської сільської школи. Першу відкрили у травні 2017 року – загиблому учаснику ООС/АТО, Ярославу Новосільському, 1992 р.н.

Поділитись:
Перейти до вмісту