LNZ-GROUP дбає про улюбленців дітей

У КЗ «Шполянський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» є куточок живої природи, де гуртківці спостерігають, доглядають за папугами, хом’ячками, декоративними кроликами, морськими свинками, також ослики на ім’я Моллі та Петруша, кінь Тихон радо зустрічають юннатів.

        Безпосереднє спілкування вихованців гуртків з живими тваринами  не тільки приносить задоволення, але й виховує в дітей позитивні якості турботливості, відповідальності. Саме цей напрямок є чи не найбільш популярним  серед юннатів.

        Вихованці, відповідно до своїх інтересів, мають можливість здобувати поглиблені знання про тварин та брати участь у науковій, дослідницькій і експериментальній роботі.

        Від імені гуртківців директор КЗ «Шполянський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»  Світлана Перемот висловлює найтепліші слова подяки директору ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод» Анатолію Ткаченку за матеріальну допомогу у вигляді кормів для тварин,  сприяння розвитку закладу позашкільної освіти, у якому виховують любов до рослинного і тваринного світу .

                     

Поділитись:
Перейти до вмісту