Відбірковий етап Чемпіонату України з футзалу

У м. Гребінка відбувся відбірковий етап Чемпіонату України з футзалу серед команд 2005-2006 р.р.н. Всього у цьому сезоні стартували 7 груп у різних містах країни.

Незважаючи на вік спортсменів (на два роки молодші) вихованці  ДЮСШ Шполянської ОТГ також  взяли участь у Чемпіонаті.

Як зазначив директор спортивної школи Віталій Гончаренко, за результатами ігор дівчата поступились своїм суперникам, але в кожній грі намагались гідно протидіяти своїм візаві. Віталій Миколайович  зауважив, що у деяких іграх рахунок міг бути і на користь шполян, але завадив брак досвіду гравців.

  • Потрібно ще допрацьовувати  над реалізацією моментів. За що ми відразу і візьмемся. Адже незабаром відбіркові змагання 2007 -2008 р.р.н., тож маємо надію на успішний виступ у молодшій віковій категорії, – сказав він.

За підсумком змагань в середній віковій групі, до наступного етапу пройшли команди м. Одеса та збірна команда м. Умань і м. Київ.

Команда ДЮСШ Шполянської ОТГ разом із смт. Катеринопіль змагатимуться за медалі ІІ ліги. В перерві між поєдинками Чемпіонату провели тренувальні ігри і молодші дівчатка, які грали проти одноліток з м. Гребінка.

Не виключена можливість, що  16-17 листопада одна з груп зіграє в нашому місті, тож вболівальники зможуть підтримати своїх друзів, а батьки повболівати за своїх діток.

Поділитись:
Перейти до вмісту