Гідна зміна прикордонникам підростає у Шполянській громаді

 Вчора  до міського закладу загальної середньої освіти № 2-ліцей завітав військовий комісар Шполянського районного військомату підполковник Руслан Безшийко,  аби нагородити медалями особового складу учасників змагань команд Юних Друзів Прикордонників, які відбулись 8 жовтня 2019 року в Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота.

Цього року у 7-х обласних змаганнях команд Юних Друзів Прикордонників узяли 23 команди з різних куточків Черкащини.

Честь Шполянської ОТГ на змаганнях відстоювала команда Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей», до складу якої входили: Віолетта Андреєва, Артем Клименко, Євгенія Перстюк (учні 8-І класу), Владислав Кравченко, Юрій Педченко (учні 9-Б класу), Олександр Кажукало (10-А клас) та учні 11-го класу Богдан Пахолко, Віталій Письменний.

У безкомпромісній боротьбі вихованці вчителя «Захисту Вітчизни» Василя Фуркала здобули І місце у найважливішому конкурсі – виконанні практичних стрільб з АК-74, а в загальнокомандному заліку увійшли в першу п’ятірку переможців серед 23 команд-учасниць і посіли ІІІ загальнокомандне місце.

Дуже приємно, що у нашій громаді   виховуються справжні патріоти нашої Батьківщини! Вітаємо учнів міського ліцею № 2 і бажаємо не зупинятись на досягнутому і йти до нових перемог!

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту