У закладах освіти Лебедина відкрили додаткові дошкільні групи

У двох навчальних закладах № 2 і № 3 села Лебедин відкрили додаткові групи для дошкільнят,  у ЗОШ № 1 — зроблено косметичний ремонт вже існуючих групових приміщень. Тепер навчально-виховний комплекс сільської школи № 2 додатково прийняв 20 дітей,  НВК № 3 — 12 дошкільнят (у цій школі є можливість приймати ще маленьких лебединців).

 

Як зазначила директор Лебединського НВК № 2 Лідія Осаула, у селі вже давно гостро стояла проблема через недостатню кількістю місць для дошкільнят у двох навчальних закладах. Батьки не мали змоги вчасно здавати дітей у садочок і працевлаштовуватись. Нестача додаткових груп для малят від 3-х років викликала  незручності чи не в кожній родині, де є малюки, і молоді батьки змушені були постійно звертатись за підтримкою до бабусь та дідусів.

          Тепер у нових групах шкіл № 2, № 3 створено сучасні умови перебування для малечі, у школі № 1 – зроблено якісний косметичний ремонт. У дошкільні групи закуплено нові меблі, покривала, матраци, чохли на матраци, постільну білизну, встановлено нову сантехніку, забезпечено санвузли та кухню теплою водою тощо. Такі зручності в першу чергу для дітей, а також їх батьків стали можливі завдяки підтримці місцевої влади ОТГ, а з міського бюджету виділені значні кошти.

На урочисте відкриття дошкільних груп завітав перший заступник міського голови Олександр Кузуб та спеціаліст відділу освіти Оксана Різник. Представники міської влади вручили подарунки малятам і побажали затишку і тепла у другій домівці.

Міський голова Сергій Кравченко вважає, що це радісна мить для всього села, адже тепер у багатьох батьків з’явилась чудова можливість віддати на виховання свої чада у комфортні умови кваліфікованим вихователям і мати можливість працювати задля добробуту своїх сімей.

Так, на капітальній і косметичні ремонти дошкільних групових приміщень трьох шкіл із міського бюджету витратили 879 тис. 861 грн, з них — на НВК № 1 – 343 тис. 505 грн, НВК № 2 — 295 тис. 119 грн, НВК № 3 — 241 тис. 237 грн. Крім того, закуплено чохли на матраци, покривала на суму 16 тис. 980 грн, постільну білизну, матраци — 50 тис. 400 грн, дитячі меблі — 245 тис. грн. Проведено утеплення фасаду дошкільного приміщення сільської ЗОШ № 3, частково утеплення фасаду біля дошкільних груп ЗОШ № 1.

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту