Міська гімназія № 3 облаштована новими туалетами

На сьогодні стрімко звужується перелік  міських закладів освіти Шполянської громади, де  шкільні вбиральні ще потребують капітального ремонту.  За два роки повністю замінили санвузли у міській ЗОШ № 1, у міському ліцеї №  2 (праве крило), міській гімназії № 3.

          Наразі завершили капітальний ремонт шкільних туалетів у лівому крилі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3-гімназія. На це із міського бюджету витратили 836 тис. 267 грн. Тепер, коли ремонт відбувся, учні школи мають комфортні умови у сфері гігієни під час навчального процесу — окремі кабінки туалетів  із встановленими дверцятами, нові рукомийники, сушарки для рук. Крім того, на першому поверсі облаштували туалет для потреб дітей з інвалідністю, який відрізняється від інших відповідними зручностями.

Директор гімназії № 3 Анатолій Осадчий розповідає, що поки це єдина школа у місті, санвузли  якої пристосовані для особливих учнів, адже  у закладі освіти навчається одна дитина у інклюзивному класі. Директор також зазначив, що головна проблема занедбаних шкільних вбиралень наразі вирішена, переконаний що цьому радіють не лише школярі, а  й їхні батьки. І головне, що місцева влада демонструє успішне  спрямовування коштів громади на важливі потреби дітей.

У міській раді зазначають, що оновлення шкільних санвузлів поступово вирішуватимуть не лише у міських школах, у планах відремонтувати туалети сільських закладів освіти, у деяких  вже  проведені косметичні ремонти. Але в першу чергу санвузли потрібні тим школам, де взагалі відсутні внутрішні вбиральні.

Поділитись:
Перейти до вмісту