Куди надійно здати відпрацьовані батарейки у Шполянській ОТГ

Відтепер у жителів Шполянської міської громади з’явилась чудова можливість правильно утилізувати використані батарейки. А все завдяки втіленому у життя проєкту, який пройшов конкурсний відбір кращих громадських проєктів і  профінансований за кошти міського бюджету під назвою «БББЗ — безкоштовний, безпечний, батарейковий збір».

        Ірина Ткаченко, очільниця ГО «За розвиток Шполянщини», яка  і є власне ініціаторкою проєкту  «БББЗ» цього тижня розпочала інформаційну  презентацію стосовно шкідливого впливу батарейок на природу та встановлення спеціальних контейнерів для їх збору у школах громади. Щоправда, пані Ірина не сама занепокоєна станом довкілля об’єднаної громади, у неї є юні однодумці — представники Молодіжної ради ОТГ, які навчаються у школах і залюбки допомагатимуть покращувати екологічну ситуацію рідного краю.

  • Саме через маленькі серця можна найкраще донести про негативний вплив використаних батарейок на природу, які багато хто викидає на смітник! Діти розповідатимуть про небезпеку вдома, рідним, друзям і близьким. Навколо проблеми відбуватиметься гуртування громади, а так найліпше вирішити екологічні складнощі, – вважає Ірина Ткаченко.

        Наразі  збір використаних батарейок почав здійснюватись у чотирьох закладах освіти (ЗОШ № 1,2,3,5) міста Шполи та Центрі надання адміністративних послуг, а також сільських школах громади: с. Іскрене, с. Капустине, с. Скотареве. З наступного понеділка контейнери будуть завезені у шкільні заклади села Лебедин (у три школи) та Кримківського НВК.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту