Шановні хлібороби, фермери, селяни – усі причетні до праці на землі!

Щиро вітаю вас із прийдешнім святом — Днем працівників сільського господарства!

         Ми маємо найкращу у світі землю і наша велика історія – це аграрна історія. Наша культура – це аграрна культура. Село – це те, що вберегло Україну в несамовитій круговерті трагічних та драматичних подій світової історії. Саме завдяки селянам, їх праці, вижила, вистояла і ствердилася наша нація.

        День працівників сільського господарства — це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

        Напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку громади, запорукою її процвітання. Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох.

        Кожного року трудівники села, керівники та фахівці господарств, сільськогосподарських організацій, фермери докладають немало зусиль для того, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва нашої громади.

 

За це вам мій низький уклін і велика вдячність!

Зі святом вас наші невтомні хлібороби!

 

З повагою,

 голова Шполянської міської ради ОТГ

Сергій Кравченко

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту