Куди дзвонити, якщо сусіди спалюють сміття та суху рослинність?

        Наразі у Шполянській міській громаді підвищився рівень паління сухої рослинності, у зв’язку з прибирання присадибних ділянок та городів від вирощених овочів та фруктів.  На жаль, відповідна утилізація відходів шляхом паління спричиняє значну шкоду здоров’ю людей (страждаючим на алергічні хвороби), довкіллю, може спричинити навіть пожежу.

        Зазвичай у цей період частішають скарги від жителів громади до КП «Муніципальна інспекція» на паління бур’янів та листя і якщо ви стали свідками паління і не бажаєте дихати смородом,  обов’язково повідомляйте   на телефон «гарячої лінії» муніципальної інспекції (097) 948 19 62 або за телефоном «гарячої лінії» поліції  «102».

        Інспектори муніципальної інспекції попереджають, що спалювати  сміття, опалого листя та гілля у Шполі не з дешевих  задоволень.  Як наслідок, на ініціаторів несанкціонованого вогнища очікують значні штрафи. Приміром,  для фізичних осіб сума  коливається від 340 грн. до 1360 грн., а для юридичних осіб – від 850 до 1700 грн. Адже Правилами благоустрою м. Шполи категорично заборонено спалювати сміття, бур’яни та опале листя на території міста та громади. Наразі спільно із працівниками поліції почали діяти рейди, де вже зафіксовано перші правопорушення осіннього сезону паління.

          Міська влада, з муніципальною інспекцією та з адміністрацією КП «Благоустрій», яке займається вивозом ТВП  звертаються  до громадян бути сумлінним та заключати договори на вивіз сміття. Це гроші які першочергово йдуть на покращення роботи комунальних служб. Сама послуга коштує відносно не дорого 234 грн. за 1 годину (без послуги вантажників). Трактор з причіпом можна замовити скооперувавшись із сусідами чи навіть всією вулицею і вивезти непотрібне сухе листя чи гілля на сміттєзвалище.

 

Ми чекаємо вас, дорогі жителі громади  для укладання договору за адресою: м. Шпола, вул. Орлова, 23,  тел: 5 22 95

 

Небажання усвідомити реальну загрозу здоров’ю людини та довкіллю від продуктів згорання відходів та байдужість до страждань людей призводить до сумних наслідків.

Поділитись:
Перейти до вмісту