Дівоча команда Шполянської ОТГ ввійшла до наступного кола змагань Чемпіонату України з футзалу

16-17 листопада у Шполі пройшли відбіркові ігри Чемпіонату України з футзалу серед дівочих команд молодшої вікової категорії, групи В. Всього у сезоні 2019-2020 стартувало 27 команд з усієї України.

Щоб потрапити у наступне коло змагань на Чемпіонаті у нашому місті боролись 5 команд: збірна команда міст Київ та Умань “Пантери, “Вікторія” (м. Катеринопіль), “Сугатинка” (м. Могилів-Подільський) та дві команди  Шполянської ОТГ: “Жайвір” і молодший склад дівчат, які сформували команду “Скотареве”, за цю команду грали також дівчата із м. Шполи, с. Сигнаївки, с. Лебедина та с. Скотареве.

Молодшим гравчиням було важче конкурувати з більш досвідченими суперницями і футболістки поступились у трьох іграх. Проте змогли протистояти катеринопільчанкам, звівши гру в нічию 2:2.

В загальному підсумку  основна  команда Шполянської ОТГ показала досить пристойну гру та націленість на результат — очолила турнірну таблицю і вийшла до наступного етапу на першому місці, обійшовши в свою чергу “Пантери” за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів.

Поділитись:
Перейти до вмісту