21 листопада — День Гідності та Свободи України

Дорогі жителі громади!

 Революція Гідності залишила глибокий, визначальний і незабутній слід в історії. Її ідеали, надії й рішення разюче змінили нашу ментальність, розпочали і продовжують формувати нашу нову політичну ідентичність.

       21 листопада є уроча подія у долі України. Народ згадує у своїй пам’яті події двох революцій ХХІ століття – Помаранчевої 2004 року і Революції Гідності 2013 року.  У вихорі їхніх подій українці чітко відповіли на вистраждане багатовікове  питання — себто здобути справжню Незалежність від російського свавілля і обрали демократичний шлях євроінтеграції.

        Ми завжди пам’ятатимемо жертовний подвиг Героїв Небесної Сотні, патріотів, які безмежно люблячи свою державу і народ віддали за її світле майбутнє  життя. У цей день ми згадуємо й тих, хто нині захищає нашу свободу та незалежність. Дякуємо їм за мужність, патріотизм, витримку і терпіння. Молимося за солдат, що тримають оборону на сході України. Дякуємо волонтерам та добровольцям, які об’єдналися задля підтримки наших військових.

      Не забуваймо, що це свято є символом відродження нації і духовної свободи. Гідність, Єдність та Свобода – це ті принципи, які об’єднали мільйонів українців до кращого життя та змінили хід української історії і від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми, і житимуть наступні покоління. Єднаймося, бо лише в єдності наша сила!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,

міський голова Шполянської ОТГ

Сергій Кравченко

Поділитись:
Перейти до вмісту