День Гідності та Свободи відзначили у Шполянській громаді

Сьогодні шполяни відзначили покладанням квітів, хвилиною мовчання та молебнем за Героями Небесної Сотні і загиблими в ООС воїнами День Гідності та Свободи України.

В адмінцентрі громади мітинг відбувся біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні у якому взяли участь представники влади ОТГ та району. Звертаючись до присутніх керівники згадали борців за волю України та знакові події двох революцій у країні – Помаранчевої революції (2004) та Революції Гідності (2013). І хоча сьогодні минає шоста річниця початку Євромайдану, подвиг тих, хто віддав своє життя, захищаючи національні інтереси української держави та її європейський вибір назавжди залишиться в пам’яті жителів Шполянщини.

У другій половині дня, про те що означає Гідність та Свобода розповіли молодші жителі громади — учні загальноосвітніх закладів міської ОТГ. Захід під назвою  «Шлях до Гідності» відбувся у Шполянській дитячій школі мистецтв.  Школярі кожної школи об’єднаної громади показали, як вони прагнуть жити у вільній, демократичній, суверенній, державі. Розповіли про красу рідної мови, яку українці важкою ціною зберігали протягом століть, про честь і гідність нації і про героїв, які назавжди залишаться у пам’яті українського народу.

Захід «Шлях до Гідності» відвідали — міський голова Сергій Кравченко, працівники міської ради ОТГ, учні та педагоги закладів освіти, жителі громади.

Поділитись:
Перейти до вмісту