Пам’ять по Голодомор не згасне…

Четверта субота листопада — це день коли ми всі згадуємо своїх співвітчизників, які загинули лише за те, що вважали себе українцями і хотіли господарювати на власній землі. Щороку у цей день ми всі схиляємо голову перед могилами і пам’ятними знаками убієнних жертв, молимося за їхні душі і запалюємо у вікні свічу пам’яті.

Жителі Шполянської громади також приєдналися до всеукраїнського Дня голодоморів, взяли участь у мітингах біля могили жертв Голодомору 1932-33 років по вул. Лесі Українки та пам’ятного знаку коло храму Різдва Пресвятої Богородиці у м. Шпола. Також разом із громадою помолились за спокій заморених від голоду душ та запалили лампадки керівники міської ОТГ та району.

Один із найстрашніших злочинів проти людства, який був вчинений комуністичною владою СРСР — це Голодомор 1932-33 років. Як не дивно здавалось для всього світу те, що у найрозвиненішій з агропромисловим комплексом  державі  Європи  — люди мільйонами гинули від голоду.

Зараз ми і наші нащадки хочемо, аби весь світ знав правду про Голодомор і це природно для українців з огляду на те, що довгі десятиліття ця трагедія замовчувалась.

Поділитись:
Перейти до вмісту