Танцюристи «Барвінку» як завжди серед перших

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «ДЖЕРЕЛО НАДІЙ» — це фестиваль дитячої творчості, свято приємних вражень і незабутніх зустрічей. Фестиваль дає можливість обдарованим дітям можливість розкрити свої здібності, відкриває дорогу у широкий світ мистецтва.

23 листопада в Києві закінчилася церемонія нагородження учасників Міжнародного фестивалю-конкурсу “Джерело надії”, яка проводилась за підтримки Міністерства культури України. Того дня столичну сцену  підкорювали талановиті вихованці комунального закладу “Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді” — вихованці народного танцювального колективу “Барвінок”, які привезли в нашу громаду кришталевий кубок, Гран-прі за танець “Щедрий вечір, добрий вечір”, перше місце за танець “Горнусь до тебе серцем, Україно!”.

А також, подяки дітям і педагогам від Національної спілки хореографів, Міністерства культури України та премію “Долоні добра”, яка вручається один раз на рік засновницею благодійного фонду Юлією Сандлер, у розмірі 10000 гривень!!! Учасниця “Барвінка”, обдарована учениця по класу вокалу Шполянської дитячої школи мистецтв Діана Вдовиця поповнила скарбничку нагород золотом за сольний танець “Синя птаха” та сріблом за пісню “Доленька-доля”.

Вітаємо весь колектив «Барвінку», батьків талановитих діток, заслуженого працівника культури України Едуарда Пресліцького! Бажаємо кожному здійснення своїх заповітних мрій! Нехай ваше життя буде яскравим і барвистим, а творчість досягає найвищих висот!

 

Поділитись:
Перейти до вмісту