Круглий стіл з представниками бізнесу

Вчора у сесійній залі міської ради відбувся круглий стіл «Влада-бізнес-громада» на якому розглядали стан, перспективи розвитку підприємництва в громаді та обговорення проблемних питань.

    Міський голова Сергій Кравченко зауважив, що співпраця з представниками підприємництва, від малого до великого бізнесу – є надзвичайно важливою та необхідною, адже це позитивно впливає на розвиток громади. Започаткований у минулому році  круглий стіл «Влада-бізнес-громада» не несе у собі нав`язування питань підприємцям, влада навпаки, хоче почути від них ті проблемні питання, з якими вони стикаються при здійсненні підприємницької діяльності.

 

        Цьогоріч до діалогу долучились представники центральних виконавчих органів влади — Пенсійний фонд, Державна фіскальна служба, Національна поліція, Державна служба зайнятості, представники профільних відділів міської ради ОТГ та ЦНАПу.

         Про надходження доходів від підприємницької діяльності до міського бюджету більш детально розповіла начальниця фінансового відділу Наталія Онищенко. Також обговорили тему встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік із начальницею відділу економічного розвитку та інвестицій Наталією Коваль.

 

         Формат зустрічі, на якому представники кожної зі сторін мали можливість внести пропозиції, допоміг знайти спільне бачення розвитку Шполянської ОТГ у майбутньому, визначити важливі моменти спрощення роботи бізнесу у громаді, виявити готовність кожної зі сторін брати відповідальність за наповнення міського бюджету ОТГ.

         Підсумовуючи зустріч міський голова Сергій Кравченко подякував кожному підприємцю за присутність та взаємну співпрацю, зауважив на тому, що розвиток бізнесу у громаді є не лише  пріоритетом підприємців, а й місцевої влади.

Поділитись:
Перейти до вмісту