Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних сил України!

6 грудня 1991 року Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про Збройні Сили України». І саме в цей день, ми відзначаємо свято нашого українського війська.

Свято Збройних Сил України – це данина пам’яті воїнам, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України.  Зараз День 6 грудня має особливе значення. Адже Україна вперше за роки незалежності зі зброєю в руках відстоює своє право на територіальну цілісність та соборність. Практично кожен українець розумом та серцем відчув місію наших військових, котрі ціною власного життя захищають цілісність та суверенність країни.

        Сучасне українське військо творилося зусиллями відданих синів України, справжніх патріотів, які приводили вчорашні радянські військові підрозділи до складення Присяги на вірність народу України, часто ризикуючи  подальшою військовою кар’єрою, а навіть і життям.

            Вірю в те, що Українська армія буде залишатися національною гордістю, гарантом безпеки нашої держави.

       Щиро бажаю миру та спокою нашим військовим, здоров’я та злагоди їхнім родинам.  Мужність та сила українських воїнів здатна подолати будь-які перешкоди!

 Нехай кулі вас оминають. А над головою завжди буде мирне небо!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Героям слава!

 

З повагою,

 

міський голова Шполянської міської ОТГ

Сергій Кравченко

Поділитись:
Перейти до вмісту