Відбулось засідання сесії та виконавчого комітету

 3 грудня відбулась 46 позачергова сесія міської ради ОТГ, а вчора 4 грудня — засідання виконавчого комітету. За два дні роботи плідно попрацювали і депутати міської ради, які розглянули на пленарному засіданні  41 загальне та 79 земельних питань, і члени виконкому, які прийняли рішення по 37 питаннях порядку денного.

   Позачергова 46-та сесія міської ради в розділі «загальні питання» була спрямована переважно на прийняття та поновлення Програм, які діють в об’єднаній територіальній громаді, загалом їх затвердили 13. Також внесли зміни до бюджету міської громади на 2019 рік, продовжили договори оренди декількох нежитлових приміщень орендарям, надали згоду на прийняття до комунальної власності ОТГ адміністративної будівлі відділу статистики у Шполянському районі тощо.

        Сьогодні на засіданні виконавчого комітету члени виконкому прийняли важливі рішення у сфері ЖКГ міської громади, а саме: затвердили кошторисну документацію по капітальному ремонту частини приміщення Лебединського НВК № 2 (будівництво внутрішніх вбиралень, яких до цього часу у школі не було), кошторисну документацію по капітальному ремонту частини покрівлі Лебединського НВК № 1 та кошторисну документацію по капітальному ремонту тротуару по вул. Центральній, с. Лебедин.

      У  сфері архітектура та містобудування цього разу члени виконкому не задовольнили частину рішень, а саме, які стосуються встановлення рекламних конструкцій в межах міста Шполи. Проте жодне із рішень на користь соціального захисту неповнолітніх дітей не було відмовлено. Ухвалили надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади (на загальну суму 13100 грн коштів міського бюджету) та затвердили організаційні плани заходів стосовно проведення прийдешніх свят на території громади.

Поділитись:
Перейти до вмісту