Заходи до Міжнародного дня людей з інвалідністю відбулись в Шполянській громаді

3 грудня відзначали Міжнародний День людей з інвалідністю, який  був заснований в 1992 році Генеральною Асамблеєю ООН.

Традиційні заходи відбулись і у Шполянській ОТГ. Щороку у цей день люди з обмеженими фізичними можливостями, але водночас сильні духом згуртовуються, спілкуються, відзначають своє свято.

З цієї нагоди у своєму приміщенні збирались члени Шполянського товариства сліпих, які  приймали привітання від представниці місцевої влади ОТГ, керуючої справами виконавчого комітету Тетяни Герус.

У Шполянській дитячій школі мистецтв відбувся захід організований Центром дитячої та юнацької творчості учнівської молоді під назвою «Калейдоскоп гарного настрою». Свято відвідали 50 дітей з обмеженими фізичними можливостями, батьки, соціальні педагоги. Дітлахи отримали приємні враження та подарунки.

Також цього дня у терцентрі Шполянської ОТГ та Лебединському стаціонарному відділені (будинок пристарілих) пройшли  відповідні зустрічі, які організували соцпрацівники.

«Добре тому жити, хто вміє дружити» під таким девізом відзначали свій день відвідувачі Терцентру у Шполі. Присутні читали гуморески, проводили конкурси, кожен отримав у свою адресу музичні вітання. Поруч з цим, талановиті люди з  фізичними вадами влаштували виставку власних робіт. Частувались смачною кашею, солодощами та чаєм.

Мешканці Лебединського відділення стаціонарного догляду КП «Територіальний центр соціального обслуговування» у цей день із задоволенням слухали пісні народного аматорського фольклорного колективу «Барвінок» (керівник О. Остропальченко) філії села Лебедин КЗ « Центр культури та дозвілля».

Соціальний захист людей з обмеженими фізичними можливостями є невід’ємною складовою діяльності Шполянської міської ради ОТГ. Ці люди не обмежуються у своїх правах і можливостях, гарантовано забезпечуються   підтримкою та різними видами допомог.

Поділитись:
Перейти до вмісту