Творити добро надзвичайно просто

Волонтери — це люди, які не вимагають фінансових пожертв від тих, кому вони допомагають, діяльність базується виключно на моральних принципах доброти, допомоги, людяності.

У Шполянській громаді на щастя є такі люди, які витрачають власний час, вкладаючи сили у вирішення соціально важливих проблем. Тому вони, безумовно, заслуговують на повагу.

До  Міжнародного дня волонтера, який щороку відзначають 5 грудня беззаперечень зголосились допомогти потребуючим людям дві майстрині, які працюють  у сфері надання послуг догляду за зовнішнім виглядом.

Майстер-перукар Наталія Кармаліта, вчора на волонтерських засадах здійснила стрижку волосся 16 відвідувачам Територіального центру соціального обслуговування.

 
  • Все пройшло як найкраще. Зустріти тепло, чекали мене. Кожен, з трепетом,  розповідав про  своє життя,  хтось показував своїх дітей, хтось жартував,  а хтось небагатословно давав зрозуміти,  що живе один,  і ні з ким заговорити, – зазначила пані Наталя. Комусь допомогти – це зовсім не складна справа,  не потребує грандіозних зусиль. По одній краплині добра від кожного з нас,  може перетворитися на океан турботи,  підтримки та щирих посмішок,  які так потрібні тим,  про кого  рідко хто згадує. Я була рада знаходитися серед цих людей, котрих оточують привітні і щиродушні співробітниці терцентру.  Пригощали мене смачним чаєм та смаколиками,  розповідали, з захватом,  про свою працю і людей,  якими опікуються. І здалося,  що вони всі разом живуть одне життя!

Сьогодні майстер-подолог (видалення тріщин, мозолів, вростаючих нігтів, діабетичні стопи) Наталія Сидорка безкоштовно обслуговувала бажаючих клієнтів.

Шполянка Галина Мотрич, скориставшись послугою Наталії, висловила неймовірні враження.

  • Таке вперше трапилося у моєму житті. Навіть і не думала, що потраплю до такої висококваліфікованої майстрині, ще й безкоштовно! Рекомендую всім, хто систематично доглядає за своїми ніжками Наталію Сидорку! Не пошкодуєте! Іще світ не без добрих людей, у нашій громаді все ж таки є люди. які справжні волонтери не для піару, а за покликом душі!, — сказала пані Галина.

Відрадно, що в Шполянській громаді поширене волонтерство. Звичайно в нинішніх умовах війни, громада налічує найбільше військових волонтерів. Проте є люди, які за покликом душі турбуються про хворих, малозабезпечиних, що опинились у складних життєвих умовах, людей з інвалідністю тощо. Крім того, багато волонтерів які опікуються безпритульними тваринами.

Поділитись:
Перейти до вмісту