Волонери БУР знайомились із Шполянською громадою

У переддень Всесвітнього дня волонтера  у  Шполянській міській громаді побували представники всеукраїнського волонтерського руху БУР. “Будуємо Україну разом” (БУР) виник як волонтерська акція у 2014 році, що мала на меті відновити будинки, знищені війною на сході України. Проте, з часом, БУР перетворився на рух, що формує нову генерацію відповідальних українців, які творять зміни. Тому БУР – про будівництво, але не лише будинків, а чогось набагато більшого.

 

       Протягом двох днів (3-4 грудня) волонтери-бурівці Тетяна та Едуард презентували учням шкіл с. Лебедина та м. Шполи, що являє собою волонтерство,  як приємно і просто ним займатись. Також відвідали три сім’ї, які опинились у складних життєвих умовах — потребують ремонту житла, і нажаль, самотужки проблему не вирішать. Зустрілись із членами Молодіжної ради, представниками громадських організацій та бізнесу і обговорили важливий проєкт, який мають намір втілити в життя у Шполянській ОТГ, вивчивши думки жителів громади. Темою обговорення стало облаштування зони відпочинку для всіх вікових категорій громадян в адмінцентрі громади – місті Шпола. Пропозиції представників громадянського суспільства, членів МР, приватних підприємців розділились на дві думки: частина вважала, що кращим місцем буде територія за міською ЗОШ № 1, інші — облагородження зони відпочинку узбережжя Червоного ставка. В кінцевому результаті обговорень всі сторони схились до спільної думки — відновити комунікації, які раніше діяли і тривалий час були занедбані біля узбережжя Червоного ставу.

        Опісля проведених публічних зустрічей зі шполянами представники БУР поспілкувались з міським головою Сергієм Кравченком. Очільник громади беззаперечно підтримав ідею волонтерів України, гарантувавши для втілення проєкту підтримку  комунальних служб громади та частково співфінансування із міського бюджету.

Поділитись:
Перейти до вмісту