14-15 грудня в м. Шпола проводився турнір , присвячений Дню св.. Миколая та Новорічно-різдвяним святам «Миколай збирає друзів».

14-15 грудня в м. Шпола проводився турнір , присвячений Дню св.. Миколая та Новорічно-різдвяним святам «Миколай збирає друзів».
Ці змагання проводяться в нашому місті традиційно, команди із задоволенням приймають участь.
Цього року формат змагань був дещо змінений. Окрім  команд дівчаток відбулись ігри й серед команд хлопчиків.
Ігри проходили за коловою системою, по п’ять команд в групі .
Серед хлопчиків найсильнішою виявилась команда ДЮСШ Шполянської ОТГ, які, незважаючи на поразку в перший день від Світловодська, змогли зібратись з силами та перемогти в інших зустрічах ; 3 : 2 Звенигородку,,  3:0  Скотареве, 4:1 Світловодськ.
Срібними призерами за рахунок поразки від шполян, зайняла команда з Кіровоградської області «Сокіл» м. Світловодськ, бронзовими призерами стали спортсмени «Спортивного ліцею» м. Звенигородка.
Серед команд дівчаток чемпіонами стала команда з Вінницької області м. Могилів-Подільський, яка пройшла без поразок весь турнір, юні шполянки зайняли друге місце, не змогли налаштуватись на боротьбу в перший день, звівши в нічию гру проти Катеринополя, пропустили на останній секунді матчу, 2 : 2, та з хокейним рахунком поступились майбутнім переможцям 5 : 6 . На наступний день переграли команду Скотареве 2:0 та «Власівчанку» м. Світловодськ 3 : 0.
третю сходинку зайняла команда «Вікторія» смт. Катеринопіль, за гіршою різницею забитих і пропущених голів.
Завдяки підтримці міської ради ОТГ всі учасники отримали солодкі подарунки, грамоти . Команди-переможці нагороджені кубками.
Кращі спортсмени в номінаціях :
серед хлопчиків:
воротар – Коваль Михайло «Сокіл» м. Світловодськ,
захисник – Сіренко Максим «Спортивний ліцей» м. Звенигородка
бомбардир – Кротов Ілля «ДЮСШ» м. Шпола
серед дівчаток:
воротар – Півень Мілана «Власівчанка» м. Світловодськ
захисник – Онищенко Богдана «Жайвір» Шполянська ОТГ
бомбардир – Кушнір Андріана «Сугатинка» м. Могилів-Подільський
міс турніру – Ткаченко Дарія
Весь турнір пройшов у дружній атмосфері, юні спортсмени, як завжди, отримали багато позитивних емоцій, неоціненний досвід змагальної атмосфери, познайомились з новими друзями.
Підводячи підсумки змагань, можна сказати, що такі турніри необхідні для підвищення спортивної майстерності юних спортсменів, популяризації дитячого спорту, залучення до систематичних занять фізичною культурою та спортом.
Поділитись:
Перейти до вмісту