Інформаційний пункт підприємців запрацював у Шполянській ОТГ

Офіс розвитку малого та середнього підприємництва як консультативно-дорадчий орган при Мінекономіки відкриває низку інформаційних пунктів підприємців. Пілотні проєкти МСП реалізуються у чотирьох регіонах України: Черкаській, Чернігівській, Миколаївській та Тернопільській областях.

На Черкащині такі пункти вже відкрились у м. Золотоноша  та Білозірській ОТГ, а відсьогодні  і в Шполянській громаді. Відтепер підприємці зможуть користуватися безкоштовними інформаційними послугами звернувшись до ЦНАПу  (приміщення міської ради) у м. Шпола.

Принцип роботи — це єдине вікно, де підприємець може дізнатися про можливості для відкриття своєї справи та розвитку наявного бізнесу, дієві програми підтримки МСП та отримати консультацію від співробітника пункту. Офіс розвитку МСП провів попереднє навчання консультантів інформаційних пунктів, надав матеріали для роботи разом з інформацією про запущений в тестовому режимі державний інформаційний портал для підприємців (http://sme.gov.ua/).

Ціль роботи консультантів — інформувати підприємців своєчасно та зрозуміло і надавати відповіді на відкриті питання.

На відкритті інформаційного  пункту підприємців у Шполянській ОТГ взяли участь: Олександр Палазов – заступник директора Департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики МЕРТ, Андрій Слабінський – виконавчий директор Офісу розвитку малого та середнього підприємництва (SMEDO), Ксенія Савченко – консультант з інфраструктури МСП та бізнес-послуг, Олександр Кузуб – перший заступник міського голови Шполянської ОТГ, Любов Ропало – директорка Черкаської агенції регіонального розвитку, представники бізнесу, місцеві контролюючі органи, громадські організації.

Поділитись:
Перейти до вмісту