Новорічна ялинка Шполянської громади засяяла

У день Святого Миколая на площі Героїв Майдану міста Шполи  відкрили Новорічну ялинку. Цьогоріч святкове дерево не завозили і не вмонтовували окремо, а прикрасили одну із ялин,  яка красується на центральній площі. Поруч встановили фотозону, інші дерева оздобили ілюмінаціями.  

         Біля новорічної ялинки облаштували  сцену. Протягом години  своїми виступами радували  жителів громади талановиті дитячі колективи, місцеві естрадні і танцювальні гурти. Трохи далі від святкового концерту діяла благодійна акція ініційована Молодіжною радою на підтримку восьмирічного шполянина Максима Коваленка. Там всі охочі мали змогу придбати новорічні прикраси «hand made» та смаколики. Нагадаємо, що кошти активна молодь громади збирає хлопчику на інвалідний візок.

         Всі присутні отримали неймовірні враження, особливо діти.  Малеча чекає на дива від Святого Миколая цілий рік. І недарма, адже чарівник разом із Дідом Морозом та Снігуронькою приніс всім солодкі подарунки.

         Відтепер протягом місяця жителі громади відчуватимуть новорічно-різдвяні емоції. Ввечері можна зробити фото на фоні святкових гірлянд та скульптур на центральній площі міста та міському парку дитячого дозвілля.

          Вітаємо з прийдешніми святами! Продовжуймо вірити у новорічні дива у будь-якому віці і мрії кожного обов’язково здійсняться!!!!

Поділитись:
Перейти до вмісту