Працівників енергетичної галузі привітали з професійним святом

         22 грудня своє професійне свято відзначають працівники енергетики та електротехнічної промисловості України. Це день визнання заслуг працівників, які вдень і вночі, в негоду, за будь-яких обставин забезпечують подачу електроенергії, борються з її раціональним використанням, підтримують  звичний ритм життя населення, який сьогодні не можливий без освітлення.

         Напередодні свята у приміщенні Шполянського РЕМ відбулись урочистості. Найщиріші слова вдячності за світло в кожному домі, побажання радості, добра, любові, поваги від людей,  щодня працювати без аварій і проблем висловив міський голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко. За високі досягнення в роботі  очільник громади нагородив кращих працівників грамотами Шполянської міської ради.

        Також цього дня енергетики отримали привітання від директора Шполянського РЕМ Сергія Ченчика, першого заступника голови Шполянської РДА Юрія Козоріза та інших запрошених на свято гостей.

         Після завершення офіційної частини урочистого заходу  присутні отримали приємні враження та емоції від святкового концерту, який організували та провели працівники Центру культури та дозвілля Шполянської громади. Виступи прозвучали від естрадних виконавців та народних аматорських колективів.

Поділитись:
Перейти до вмісту