Школи громади отримують нові комп’ютери

Сьогодні біля приміщення господарчого відділу міської ради педагоги та директори освітніх закладів ОТГ отримують нові комп’ютери. Такі подарунки у школи зробила влада об’єднаної громади напередодні Нового 2020 року.

         Загалом чотирнадцять комплектів персональних комп’ютерів  розділять  між школами Шполянської громади. Хоч і поступово, але систематично – дуже необхідна комп’ютерна техніка оновлюється.  Як зазначають у міській раді, коштів щоб одразу  оновити всю техніку не вистачає, адже здебільшого з місцевого бюджету фінансуються поточні і капітальні ремонти закладів, закупівля господарчих товарів та канцелярії, дофінансовуються заробітні плати, сплачуються комунальні послуги та енергоносії тощо.

Спочатку  питання закупівлі комп’ютерів намагались вирішити за рахунок співпраці із соціальними партнерами, орендарями левової частки земель сільськогосподарського призначення у селах Скотареве та Іскрене. Адже підписуючи соцугоду в 2018 році вони взяли на себе зобов`язання щодо об’єднання зусиль задля розвитку громади, та на превеликий жаль не допомогли фінансово (внесок за 1 га), і в  закупівлі  комп’ютерів відмовили.

Саме тому порадувати  учнів та педагогів вирішила місцева влада, адже питання в необхідності забезпечення шкіл комп’ютерами має вирішуватися попри всі негаразди з «недоброчесними» соцпартнерами.

Поділитись:
Перейти до вмісту