У школі мистецтв відродили клас гри на домрі

Півтора місяця тому у Шполянській дитячій школі мистецтв відкрили відділення класу гри на домрі —  лютноподібному щипковому інструменті із 3 або 4 металевими струнами. Навчальний клас відродили після тривалої перерви, майже 20 років тому через нестачу коштів на заробітну плату музичним педагогам відділення домри було скасоване.

        Тепер у школі мистецтв відкривається друге дихання і поступово відроджуються класи гри на народних інструментах. За короткий час, кваліфікований педагог за фахом домри Віра Бужкевич об’єднала навколо себе талановитих діток, які прагнуть стати музикантами. Наставниця вже має певні результати, адже одна із її успішних учениць бере участь у дитячому ансамблі «Соловейки», що є улюбленцями публіки на всіх концертах і масових заходах.

         Адміністрація дитячої школи мистецтв щиро дякує місцевій владі Шполянської ОТГ за створення відповідних умов, які передують відродженню і розвитку музичної освіти в громаді, дають можливість талановитим і обдарованим дітям дорогу на здобуття  професійного рівня музикантів. Відзначимо, що це вже другий відроджений клас у музичній школі відколи вона перейшла на баланс комунальної власності ОТГ, трохи раніше був відроджений клас гри на духових інструментах.

Поділитись:
Перейти до вмісту