XLVIII позачергова сесія Шполянської міської ради VIII скликання

Поіменне голосування

Порядок денний

48 позачергова сесія VIIІ скликання

від  09.01.2020

 

 

Загальні питання

  1. Про схвалення проекту рішення міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади села Бурти до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади» (Коваль Н.)
  2. Про схвалення проекту рішення міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади села Надточаївка до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади» (Коваль Н.)
  3. Про схвалення проекту рішення міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади села Сердегівка до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади» (Коваль Н.)
  4. Про схвалення проекту рішення міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади села Терешки та села Ховківки до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади» (Коваль Н.)
  5. Про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади села Сигнаївка до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади (Коваль Н.)
  6. Про звернення до Черкаської ОДА з пропозицією щодо внесення змін до перспективного плану Шполянського району (Коваль Н.)
  7. Про завершення приватизації будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами за адресою: вул. Чорновола, 5, с. Скотареве (Курінний І.)
  8. Про затвердження Програми протидії тероризму на території Шполянської ОТГ  протягом 2020-2021 років (Коваль Д.)

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту