Важливі проблеми – важливі рішення: перше засідання виконкому у 2020 році

Вчора, 14 січня, відбулось перше у новому році засідання виконавчого комітету міської ради ОТГ. Члени виконкому заслухали від міського голови Сергія Кравченка 24 питання порядку денного і прийняли відповідні рішення.

       Важливі рішення, які стосуються покращення благоустрою громади  присутні підтримали одноголосно, а саме – надали дозвіл на виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт доріг. Тож, цьогоріч довгоочікуваний асфальт з’явиться на занедбаних проїжджих частинах вулиць  — Грушевського (І ділянка), Франка (І ділянка) м. Шполи. Також будівництво доріг продовжиться і в населених пунктах ОТГ: у с. Лебедин доасфальтують вулицю Зелену (ІІ ділянка), у с. Капустине – вулицю Гагаріна (ІІІ ділянка), у с. Іскрене – вулицю Хрещатик (ІІ ділянка) та у с. Скотареве – заасфальтують вулицю Кравченка. Крім того, члени виконкому прийняли рішення про коригування проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць, які не були реалізовані в минулому році:  у місті Шпола –  вулиця Чайковського (з облаштуванням тротуару) та вулиця Ломоносова (І ділянка), у селі Лебедин  – капітальний ремонт вулиць Лютневої і вулиці В. Кравченка (від перехрестя з вулицею Посьолкова до вулиці Залізнодорожня).

 

         Міський голова Сергій Кравченко зазначає, що це лише перший етап будівництва доріг громади у 2020 році і перспектива розвитку мережі якісних доріг цьогоріч обов’язково продовжиться. Тому жителям не асфальтованих вулиць міста хвилюватись не варто, адже згодом всі ходитимуть чи їздитимуть по рівній дорозі.

       Стосовно соціальної підтримки потребуючих громадян, то розміри матеріальних допомог залишили незмінними із минулого року. Учасники ООС (АТО) отримуватимуть по 1400 грн разової, щорічної матеріальної допомоги, онкохворі – 1900 грн, на поховання – 1000 грн. Тож, у цьому році члени виконкому надали дозвіл на виділення перших коштів із бюджету громади  (близько 20 тис. грн) – 11 учасникам ООС, 6 онкохворим та 2 особам із тяжкими хворобами, а також на відшкодування вартості за проїзд на процедуру гемодіалізу трьом хворим на хронічну ниркову недостатність жителям громади, надали пільи з оплати за навчання у Шполянській  дитячій школі мистецтв та пільги з оплати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти.

       Серед іншого, затвердили плани організаційних масових заходів,  затвердили інформаційні картки адмінпослуг ЦНАПу, земельні питання, архітектури та містобудування.

Поділитись:
Перейти до вмісту