П’ять років пам’яті «кіборга» Олександра Кондратюка…

Сьогодні минає п’ять років, як під час обстрілів російськими бойовиками нового терміналу Міжнародного аеропорту «Донецьк» загинув наш земляк, шполянин Олександр Кондратюк (04.07.1982—20.01.2015) —  старший лейтенант медичної служби (посмертно) Збройних сил України, позивний «Чорний Вовк».

 

          У день загибелі кіборга Донецького аеропорту на цвинтарі м. Шполи зібрались члени РО «Спілки учасників АТО/ООС», представники міської влади – заступник міського голови Віталій Плетінь, координатор з питань забезпечення учасників ООС та волонтерського руху Сергій Кепша, аби вшанувати героя України хвилиною мовчання та покласти квіти на могилу. Висловити співчуття овдовілій матері Ользі Кондратюк, яка втратила у загарбницькій війні єдиного сина.

 

       «Вони вистояли! Не витримав бетон!» – цю фразу знає кожен свідомий українець.  Пам’ятаємо і ніколи не забудемо, як тримали оборону аеропорту  українські солдати, яких потім найменували «кіборгами»…

        Пам’ятаємо кожного нашого земляка, що віддав життя за наш мир і спокій! Пам’ятаємо… і щиро співчуваємо матерям, дружинам, дітям… Ми у вічному боргу перед ними…

Нехай спочиває з миром у царстві Господнім наш героїчний воїн Олександр Кондратюк,  як і всі патріоти України, що віддали життя за її волю!

Поділитись:
Перейти до вмісту