Шпола стала учасником проєкту БУР

Цьогоріч новорічні свята принесли приємність нашому місту. Шпола стала учасником маштабного проєкту  «Будуємо Україну разом» (БУР). Про це у своєму листі до міської ради повідомили координатори  найбільшої волонтерської фундації в Україні.

        Нагадаємо, що на початку грудня минулого року волонтери-бурівці  побували у Шполянській ОТГ і презентували свою діяльність серед жителів, молоді і учнів громади. Відвідали сім’ї, які опинились у складних життєвих умовах. Зустрілись із міським головою Сергієм Кравченком та членами Молодіжної ради, обговоривши важливий проєкт, який мають намір втілити в життя на території нашого міста, а саме — облагородження території зони відпочинку біля Червоного ставка.

         Наразі наше місто, його жителів і волонтерів БУР чекає довгий шлях разом, з завданнями і викликами — це плідна, яскрава, активна співпраця,  яку ми вже зараз починаємо із маленьких кроків. Тому всі, хто хоче доєднатися до шполянського проєкту БУР пишіть на сторінку Молодіжної ради Шполянської ОТГ у Faceboоk https://www.facebook.com/molodradashpola/

         Більше детальної інформації  про команду БУР дізнавайтесь за посиланнями:

на сайті https://bur.lef.org.ua/

сторінці Faceboоk https://www.facebook.com/BuildingUkraineTogether/

Instagram https://www.instagram.com/burburbuuur/

Telegram https://t.me/burlab\

YouTube https://www.youtube.com/c/БудуємоУкраїнуРазом

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту