Дорогі жителі Шполянської громади!

22 січня ми відзначаємо одне з найважливіших свят в історії нашої держави – День Соборності України. Саме цього дня 1919-го року на Софійській площі у Києві було урочисто проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

        Державне об’єднання УНР і ЗУНР у дев’ятнадцятому році відбулося лише символічно, проте воно мало вирішальне значення для утвердження української соборної держави у теперішніх кордонах. Особливого значення ця історична дата набула після проголошення незалежності України в 1991 році. Тож відзначення Дня Соборності символізує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за вільну Україну, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність української нації.

        Сьогодні, як і століття тому, український народ змушений захищати державний суверенітет і територіальну цілісність України. Наша сила і непоборність знову залежить від національної єдності.

        Переконаний, що ця єдність та любов до Вітчизни дозволять нам досягти спільної мети – щасливого і гідного життя, процвітаючої, могутньої, соборної України!

    Зичу всім українцям миру, мужності, стійкості, натхненної праці та наснаги!

Разом ми непоборні!

Слава Україні!

 

З повагою,

голова Шполянської міської ОТГ

Сергій Кравченко

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту