22 січня у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, наша держава відзначає День Соборності

Цьогоріч виповнилась 101-ша річниця Акту Злуки і, власне, соборності нашої України. Тож, далі коротко розповімо (на фото і відео), як у Шполянській ОТГ відзначають це державницьке свято.

  • У знак єдності жителі громади разом із міською та районною владою збираються біля пам’ятника Т.Г. Шевченку, разом згадують події 1919 року, кладуть квіти до підніжжя невмирущого українського генія.
  • Також в цей день жителі громади покладанням квітів вшановують сучасних борців за волю України біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та пам’ятника учасникам ООС(АТО).
  • У всіх закладах загальної середньої освіти, Публічній бібліотеці та її філіях проходять тематичні години на тему соборності України.

Хочемо зазначити, що цього року відбувся  масштабний, святковий тематичний захід «Стежками Соборності» у Шполянській дитячій школі мистецтв, який підготували разом із наставниками творчі вихованці і колективи школи мистецтв та Центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді. Урочистості пройшли в національному дусі. Глядачі виявляли єднання взявшись за руки під чудові патріотичні пісні, гуртом співали Гімн України.

  • Незалежність і суверенітет – запорука існування нації — істина ця прийшла з глибин народу.  І сьогодні Україна знову продовжує шлях боротьби за вільну і цілісну державу. Тому соборність залишається на порядку денному наших національних завдань як ніколи раніше!, – про це сказав біля Великого Тараса очільник громади Сергій Кравченко.
  • Міський голова також наголосив всім присутнім, що саме зараз Україні потрібна наша єдність, розсудливість, мудрий вибір — це і є передумова успішного спротиву зовнішній агресії!

Тож дорогі жителі громади, вірьмо у нашу велику українську родину! У нашу єдність і силу!  Зичмо всім миру, мужності, стійкості, натхненної праці та наснаги! Адже разом ми непоборні!

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту