В Управлінні Держпраці триває прийом робіт на ІX Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2020

З метою привернення уваги суспільства до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2020 році Всесвітнього дня охорони праці в Управлінні Держпраці у Черкаській області триває прийом робіт на регіональний тур ІХ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Організатори конкурсу – ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці.

Конкурс проводиться щороку в два етапи:

– І етап – відбіркові регіональні тури (жовтень 2019р. – лютий 2020р.);

– ІІ етап – фінал та оголошення переможців (березень – квітень 2020р.).

Учасниками конкурсу є учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, у трьох вікових групах:

– перша група – віком від 6 до 10 років;

– друга група – віком від 11 до 14 років;

– третя група – віком від 15 до 17 років.

Теми конкурсних робіт: охорона праці та промислова безпека. Роботи учасників можуть висвітлювати безпечне ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

Приймаються на розгляд лише індивідуальні оригінальні авторські малюнки. На зворотному боці кожної конкурсної роботи потрібно зазначити розбірливо українською мовою:

– назву роботи;

– прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора;

– місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу;

– сферу діяльності батьків;

– назву навчального закладу;

– прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника.

Конкурсні роботи для підбиття підсумків відбіркового регіонального туру можна надсилати не пізніше 15 лютого 2020 року до Управління Держпраці у Черкаській області за адресою: 18000, Черкаська обл., м. Черкаси, б-р Т. Шевченка, 205, 3 поверх, каб. 309.

Поділитись:
Перейти до вмісту