Шполянська громада розширилась – до складу ввійшло ще два села

Сьогодні депутати міської ради ОТГ одноголосно прийняли рішення про приєднання до Шполянської територіальної громади ще двох населених пунктів Шполянського району — села Терешки та селища Ховківка, які мали спільний орган місцевого самоврядування — Терешківську сільську раду.

      У блоці питань порядку денного стосовно приєднання села Терешки та селища Ховківка, міські депутати одноголосно схвалили рішення про реорганізацію Терешківської сільської ради та виконавчого комітету. Надали згоду утворити Терешківський старостинський округ у складі Шполянської ОТГ і покласти обов’язки старости на донині діючу голову сільської ради — Валентину Драчову.  Прийняли рішення про місце та режим роботи в. о. старости на території села Терешки та селища Ховківка, поклали обов’язки із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану. Також депутати перезатвердили склад виконавчого комітету Шполянської міської ради  і внесли Валентину Драчову до членства виконкому Шполянської ОТГ.

        Одне із рішень стосуюче децентралізації влади, а саме: приєднання до Шполянської ОТГ села Соболівка, Шполянського району не було повністю схвалене депутатським корпусом. Причиною стали технічні та юридичні помилки   у документації наданій Соболівською сільською радою. Депутати вирішили повернути документацію на доопрацювання (виправлення), а питання стосовно приєднання с. Соболівки до Шполянської ОТГ перенести на чергове засідання сесії міської ради.

        

Поділитись:
Перейти до вмісту