Шполянська міська рада ОТГ привітала новопризначену голову Шполянської РДА

Сьогодні, 29 січня, заступник голови Черкаської ОДА Юрій Лесюк офіційно представив Шполянщині голову Шполянської районної адміністрації — Наталію Коваль.

  • Нагадаємо, що відповідно до розпорядження Президента України Володимира Зеленського підписаного 25 січня 2020року, Н. Коваль була призначена головою Шполянської районної державної адміністрації Черкаської області.

         На урочисте представлення завітали працівники та члени виконкому Шполянської міської ради ОТГ на чолі із міським головою Сергієм Кравченком. Вітаючи представники міської влади побажали молодій очільниці району мудрості, терпіння та виваженості у вирішенні завдань, які стосуються розвитку та добробуту населення Шполянщини.

        В урочистій промові новопризначена голова РДА Наталія Коваль зазначила, що вона є безпосередньою прихильницею державної реформи децентралізації влади, яка спрямована забезпечити добробут, комфорт та надання якісних послуг громадянам України.

        Усвідомлюючи виявлену довіру  Президента та Уряду України,   Наталія Коваль відповідально береться за поставленні завдання і має намір налагодити партнерські відносини з усіма ОТГ Шполянщини та місцевим бізнесом. Адже спільними зусиллями набагато легше створити добробут жителів всіх спроможних об’єднаних територіальних громад у Шполянському районі.

Поділитись:
Перейти до вмісту