Робота по легалізації зайнятості розпочата

30 січня 2020 року в приміщенні Шполянської РДА відбулася комісія по легалізації трудових відносин. В роботі комісії взяли участь представники 10 організацій району. Вони висвітлили практичні аспекти роботи щодо оформлення трудових відносин на робочих місцях, свої проблеми, досвід. А вже 31 січня 2020 року відбувся перший рейд робочої групи по легалізації спільно з територіальними органами ДФС, Пенсійного фонду України, Шполянської районної філії Черкаського ОЦЗ, Управління соціального захисту населення та Шполянської ОТГ.

      Метою проведення даного заходу є інформаційно-роз’яснювальна робота про недопустимість відсутності оформлення трудових відносин із найманими працівниками.

       Шановні роботодавці! Закликаємо Вас зробити крок назустріч суспільству – легалізувати зайнятість населення та відмовитись від виплати зарплати «в конвертах». Це дозволить зняти соціальну напругу, а громадянам отримати реальну соціальну підтримку. Пропонуємо Вам невідкладно укласти належним чином трудові відносини з своїми найманими працівниками. У випадку ігнорування цієї вимоги до керівників підприємств і приватних підприємців контролюючі органи вимушені будуть застосовувати всі заходи впливу в межах їх компетенції.

        Попри те, що робота робочих груп з питань легалізації зайнятості населення дуже важлива і необхідна, громадяни повинні зрозуміти, що їм теж варто підключитися до вирішення цієї проблеми. Ніхто не зможе краще змусити роботодавців оформити трудові відносини, ніж самі працівники, які повинні просто не погоджуватися на роботу за невигідними для себе умовами. Суспільство має усвідомити, що легалізація трудових відносин – це гідне забезпечення майбутнього кожного з нас.

         Шановні громадяни! Для реалізації своїх трудових прав та забезпечення оптимального рівня свого майбутнього Ви повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладання трудового договору (видання наказу про прийняття на роботу). У разі порушення роботодавцем вимог законодавства про працю кожен громадянин має право звернутися до Управління Держпраці у Черкаській області або до суду за захистом своїх конституційних прав.

        

Поділитись:
Перейти до вмісту