Із засідання виконавчого комітету

7 лютого у Шполянській міській раді ОТГ відбулось друге у цьому році засідання виконавчого комітету. Члени виконкому на чолі із міським головою Сергієм Кравченком розглянули і задовольнили важливі для розвитку громади рішення.
Стосовно розвитку інфраструктури затвердили:
– кошторисну частину проєктної документації за проєктом “Капітальний ремонт вул. Грушевського (І ділянка), м.Шпола;
– кошторисну частину проєктної документації за проєктом “Капітальний ремонт вул. Франка (Іділянка), м. Шпола;
– кошторисну частину проєктної документації за проєктом “Капітальний ремонт вул. Зелена (ІІ ділянка), с. Лебедин, Шполянської ОТГ;
– надали дозвіл на коригування кошторисної частини проєктих документацій.
Соціальний захист населення:
Із міського бюджету матеріальну допомогу виділили 79 потребуючим жителям громади на загальну суму 106 тис. 300 грн, з них 51 учасники ООС/АТО, інші – онкохворі, із тяжким перебігом хвороби, хворі, які перебувають на постійному лікуванні, тощо. Крім того, виділили одноразову грошову допомогу дітині-інваліду з діагнозом дитячий церебральний параліч (ДЦП) — 2940 грн та одній дитині-сироті — 1810 грн.
Інші проєкти рішень стосувались питань архітектури і містобудування, про встановлення опіки над малоліьніми дітьми, про відшкодування вартості за проїзд на гемодіаліз хворій на ниркову недостатність, про надання пільг з оплати за навчання у дитячій школі мистецтв, про надання пільг з оплати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти, про організаційні заходи до Дня Героїв Небесної Сотні.

Поділитись:
Перейти до вмісту