Шполяни взяли участь у чемпіонаті України з футзалу

Починаючи із листопада 2019 року по лютий 2020 року у трьох містах України пройшов чемпіонат України з футзалу серед юнаків у віковій категорії U-17 (до 17 років). Тури змагань відбулись у місті Коломия Івано-Франківської області,  місті Шостка Сумської області. Завершальний етап загань пройшов у місті Черкаси. 

Шполянську ОТГ, серед учасників чемпіонату, представляли вихованці дитячо-юнацької спортивної школи даної вікової категорії. Футболісти суперничали із командами — Івано-Франківщини, Львова, Сумщини, Запорізької області та  міста Черкаси.

В цілому за три тури команда провела 12 ігор. У перервах між турами спортсмени мали можливість взяти участь у першості Звенигородського району з футзалу в якості тренувальних (підготовчих) ігор до головного чемпіонату.

Шполяни-футзалівці гідно тримались у кожній грі, показали справжню боротьбу. Насамкінець змагань, спортсмени  отримали для себе величезний  досвід ігрової практики, купу задоволення та емоційних вражень від участі. Адже спортсмени  Шполянської громади вперше  змагались у турнірі всеукраїнського рівня за всю історію спортивної школи.

Поділитись:
Перейти до вмісту