Шполянська ОТГ збільшилась іще на три села

        Шполянська міська об’єднана територіальна громада з адмінцентром у м. Шпола продовжує розширюватись. Сьогодні на 52 позачерговій сесії міської ради депутати схвалили добровільне приєднання ще трьох сіл Шполянського району — Сердегівки, Надточаївки та Буртів.

        Наступними були ухвалені рішення про реорганізацію сільських рад та утворення старостинських округів, покладання обов’язків старост на діючих сільських голів, обов’язків вчинення ними нотаріальних дій та проведення реєстрації актів цивільного стану.

        Відтепер у селі Сердегівка обов’язки старости виконуватиме Людмила Зеленько. Крім того, за схваленням депутатського корпусу стає членом виконавчого комітету Шполянської міської ради ОТГ. Подібна ситуація із наступними двома селами. У селі Надточаївка обов’язки старости виконуватиме Микола Шевченко,  а в селі Бурти Олег Волошин, які також стають членами виконавчого комітету.

        Наразі до складу Шполянської громади загалом входить тринадцять населених пунктів — одне місто і дванадцять сіл. Самоврядування складає одну міську раду та десять старостинських округів.

        Міський голова Сергій Кравченко зазначає, що процес децентралізації повністю не завершений, але є не зворотнім. Після об’єднання громада має певні здобутки, які вдалося досягти спільними зусиллями. Не виключено, що суміжні села також виявлять бажання ввійти до складу Шполянської громади. Проте не надто важливо, якою за розмірами буде територія, важливо на місцях і всім продовжувати вчитися якісно господарювати на спільній землі.

Поділитись:
Перейти до вмісту