Вечір пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні

До шостої річниці вшанування Героїв Небесної Сотні 20 лютого у Дитячій школі мистецтв Шполянської громади відбувся вечір пам’яті «Земля ридає, плачуть небеса…». Захід організований Центром  культури та дозвілля Шполянської ОТГ за участі колективів Шполянського РБК.

       Герої Небесної Сотні ввійшли до списку сучасних державотворців, які ціною власного життя відстоювали національну ідею — незалежну, європейську Україну. Місцева влада на високому рівні підтримує дух національної волі. Саме тому працівники культури об’єднаної громади побудували сценарій заходу максимально пронизливим, зворушливим до сліз,  намагаючись донести глядачам, розуміння того, за що боролись учасники Революції Гідності, і за що бореться Україна зараз.

           Не забуваймо своїх національних героїв заради нашого майбутнього! Сердечно подякуймо всім, хто відстоював Майдан, за яскравий приклад мужності, сили духу, чесності і вільної нації!

У концертній програмі прозвучали номери від Центру культури та дозвілля Шполянської ОТГ — тріо «ВіаЛеДі», солістки Ольги Тихоненко, солістки Анни Захарченко, вірш «Спиніться люди, схаменіться!» зачитувала Євгенія Карбівнича, уривок з поеми «Грішниця» (Лесі Українки) зачитувала Адріана Поліщук.

Шполянського РБК – солістка Вікторія Верба, солістка Антоніна Рашевська, квартет у складі: Анатолія Берестецького, Юрія Чорноуса, Василя Третяка, Антоніни Рашевської.

Поділитись:
Перейти до вмісту