Земельні ділянки учасникам ООС, розподіл вільних залишків бюджету та інші важливі рішення на сесії міської ради

На позачерговій 52 сесії міської ради, депутати схвалили бюджетні рішення  стосовно розподілу  коштів вільних залишків бюджету громади за 2019 рік (у сумі 13 млн. 887 грн), які планують використати  на розвиток інфраструктури, благоустрою, освіти громади та надання субвенцій районному бюджету. У громаді, ці гроші мають спрямувати на капітальний ремонт тротуарів та доріг, капітальні ремонти в окремих закладах загальної середньої та дошкільної освіти. Також, депутати затвердили кошторис доходів та видатків міського фонду охорони навколишнього природного середовища на 2020 рік.  Закладені кошти планують розподілити на важливі потреби, приміром – придбання контейнерів для  сміття, озеленення, знешкодження та складування побутових, сільськогосподарських та промислових відходів виробництва тощо.

        На цьому засіданні депутати одноголосно підтримали рішення стосовно надання землі учасникам ООС/АТО. А саме:  затвердили  два проєкти рішення щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність та два проєкти рішення про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

       Далі ухвалили Статут КЗ «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді», утворили Сигнаївську філію Центру культури та дозвілля, підтримали рішення про утворення інклюзивної групи в ЗДО № 5 «Калинка».

        Загалом депутати розглянули і винесли рішення по 87 питанням, з них — 37 загального характеру та 50 – земельні.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту