Засідання виконкому

Сьогодні відбулось позачергове засідання виконавчого комітету, на якому присутні члени виконкому одноголосно підтримали питання стосовно розвитку інфраструктури.  

         Як зазначив міський голова Сергій Кравченко, в об’єднаній громаді, за належних погодних умов розпочнеться сезон капітального ремонту доріг і тротуарів. Важливо вчасно затверджувати проєктні документації, аби не затримувати будівництво. Тому не виключено, що засідання виконкому у весняно-літній період почастішають.

         За прийнятими рішеннями, незабаром у міській громаді почнуть капітальний ремонт частини приміщення (харчоблоку) Шполянського НВК № 3-гімназії. Загальна сума проєкту становить понад 1 млн. 300 тис. грн, з яких 90% виділяє обласний бюджет і 10 % бюджет ОТГ (134 тис. 40 грн).

        Повністю за бюджетні кошти громади розпочнуть капітальний ремонт доріг в ОТГ. У селі Іскрене продовжать капітальний ремонт вулиці Хрещатик (ІІ ділянка), на  суму майже 352 тис. 996 грн. У селі Капустине  достелять асфальтом вулицю Гагаріна (ІІІ ділянка), кошторис складає майже 319 тис. 922 тис. грн. Подібну суму коштів виділили на капремонт вулиці Михайлівська (ІІІ ділянка) у селі Кримки. У селі Скотареве проведуть капітальний ремонт вулиці Кравченка, на що витратять 276 тис. 713 грн. В адмінцентрі громади (м.Шпола) почнуть капітальний ремонт вулиці Левка Симиренка (І ділянка), на суму – 1 млн. 558 тис. 248 грн.

         Крім того, члени виконкому одноголосно підтримали рішення стосовно надання дозволів на виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт тротуару по вулиці Соборна (сторона від міської ЗОШ №1 до міського НВК № 3-гімназія), м. Шпола та капітальний ремонт тротуару по вулиці Центральна (сторона від перехрестя з вул. Лютнева до буд. № 112) с. Лебедин.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту