Прекрасне поруч

У переддень жіночого свята,  фахівцями відділу взаємодії з роботодавцями була організована та проведена «Економічна екскурсія» у ФОП Канюки Лариси Петрівни. На даному заході були присутні 10 безробітних громадян, які перебувають на обліку в Шполянській районній філії Черкаського ОЦЗ. На зустрічі Ларисою Петрівною була влаштована презентація робочих місць у магазині «Квіти», широкий асортимент дуже красивої продукції з чудовим ароматом, а саме: композиції з квітів, вазони, декоративні рослини, які здатні прикрасити кожний інтер’єр.

Лариса Петрівна розповіла, що з 2002 року співпрацює з фахівцями районної філії в питаннях працевлаштування і взяла на роботу 2 осіб, які перебували на обліку.  Вона розповіла про свою трудову діяльність, про потребу в працівниках, які могли б професійно надавати послуги по обслуговуванню покупців.

Під час заходу Лариса Петрівна розповіла про умови праці в даному магазині, про перспективи розвитку своєї діяльності, що в майбутньому планує розширювати штат працівників і в цьому дуже сподівається на співпрацю з районною філією.

 

За інформацією,

Шполянської районної філії Черкаського ОЦЗ

 

Поділитись:
Перейти до вмісту